У завершальний день другого туру Євро-2016 першими на поле вийшли збірні Бельгії та Ірландії. Конкурентного футболу не вийшло, бельгійці спокійно “розібрали” свого опонента, зайвий раз довівши свій рівень. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь збірної Бельгії.

Голи посипалися з другого тайму. Спочатку Лукаку забив гол після передачі Де Брюйне, приблизно через 10 хвилин рахунок подвоїв Вітсель. Переможну крапку в матчі поставив знову Лукаку, прекрасний пас якому віддав Азар.

Після цієї перемоги Бельгія займає 2-у сходинку групи Е з 4 очками. Лідерами групи є італійці, у яких дві перемоги в двох матчах. Збірні Швеції та Ірландії набрали всього по 1 балу.

У другому матчі Ісландія не змогла утримати рахунок і зіграла внічию з Угорщиною. Ісландці вели 1:0 до 87 хвилини, однак під завісу матчу рахунок зрівняв Севарссон, який забив автогол – 1:1.

Проте, Угорщина сенсаційно продовжує лідирувати в групі F з 4 очками, у ісландців 2 бала.

І завершився 9-й день євро поєдинком Португалія – Австрія. Матч закінчився сухою нічиєю 0:0, при цьому Роналду не зміг реалізувати пенальті.

У групі F збірна Португалії займає лише третє місце після двох матчів, в її активі 2 очки. Австрія набрала 1 бал.

У неділю, 19 червня, відбудеться 2 матчі Євро-2016: Швейцарія зіграє з Францією (22:00) Румунія зустрінеться з Албанією (22:00).

Не забувайте стежити за матчами європейського турніру за тегом “Євро-2016“, а також за календарем і турнірною таблицею.