Після домашньої мінімальної поразки від “Сент-Етьєн, дніпропетровський “Дніпро” відправився до Франції, але й тут команду Мирона Маркевича чекало розчарування. Дніпряни були розгромлені з рахунком 3:0, команда Крістофа Галт в цей день була вище на голову українців.

Моментів у “Дніпра” в цілому за матч було вкрай мало, перший свій хороший момент підопічні Маркевича створили лише за пару хвилин до фінального свистка. До цього ж за 86 хвилин матчу в створ воріт Стефана Рюффье було завдано лише один удар.

Однак м’яч все ж побував один раз у сітці воріт “Сент-Етьєна”, Євген Селезньов наприкінці першого тайму після навісу від Томечак головою пробив повз французького голкіпера, але на жаль, був зафіксований фол, з боку “Супер Селі”.

“Сент-Етьєн” забив свій перший гол вже на 36-й хвилині матчу. Нападник Монне-Паке залетів у штрафну і після перепасовки з Беричем завдав точного удару в кут воріт Дениса Бойка – 1:0.

“Дніпро” провів вкрай непереконливий перший тайм, але рахунок ще дозволяв виправити ситуацію. Правда тривало це зовсім недовго. Вже через 7 хвилин після свистка на другий тайм Томечак зробив грубу помилку в центрі поля і м’яч опинився у Нолана Ру, який відправив його в штрафну зону “Дніпра”, де Берич подвоїв рахунок на табло – 2:0.

На 61-й хвилині на поле вийшов Амума і довів рахунок до розгрому. М’яч потрапив до француза алжирського походження рикошетом від Нолана Ру, але Ромен не розгубився і потужним ударом відправив м’яч у ближній кут воріт “Дніпра” – 3:0.

Після третього забитого гола “Дніпро” вже не міг нічого виправити, а “Сент-Етьєн” зробивши свою роботу перестав атакувати.

Крім цього в матчі травму отримав Євген Селезньов, якого наприкінці другого тайму довелося замінити. Нападник в першому таймі отримав по голові від Перрена, а у другому таймі травма дала про себе знати і Євген не зміг продовжити гру.

У групі G після 4-го туру групового етапу Ліги Європи лідирує “Лаціо” з 10 очками. “Сент-Етьєн” після цієї перемоги піднявся на другу сходинку з 7 балами. “Дніпро” з 4 очками залишається на третьому місці, а “Русенборг” все також є аутсайдером з 1 балом після 4 ігор.