Збірна України практично втратила всі шанси на вихід з групи С. Це сталося після того, як наша національна збірна спочатку програла німцям з рахунком 0:2, а після цього не змогла впоратися зі збірною Північної Ірландії. Матч в Ліоні, 16 червня, завершився також із рахунком 0:2.

Перший тайм пройшов при контролі м’яча приблизно 50 на 50, моменти були у обох команд. Однак, все ж таки більше шансів забити мали в своєму розпорядженні північноірландці. Рахунок відкрили суперники на початку 2-го тайму, гол забив Маколі. Українці могли вирівняти рахунок, але, як і в матчі з Німеччиною, фарту в цьому плані не було зовсім. Не реалізація своїх моментів привела до реалізації моментів суперником. У доданий час другий гол забила Північна Ірландія. Макгінн вийшов на заміну і поставив крапку в цьому важкому протистоянні – 0:2.

Україна програла Північній Ірландії 0:2

Для України ця поразка стала другою на Євро-2016, так що шанси на вихід з групи тепер стали мінімальними. У свою чергу, збірна Північної Ірландії має в своєму розпорядженні 3 очки і поки що йде в один ряд з Польщею і Німеччиною. Ситуація в турнірній таблиці сьогодні знову зміниться, після того, як Польща зіграє з Німеччиною, початок гри о 22:00.

Також сьогодні Англія перемогла Уельс. Гра виявилася дуже важкою для обох команд, англійці програвали по ходу матчу, але змогли знайти в собі сили і не тільки відігратися, а й перемогти з рахунком 2:1.

Після цієї перемоги збірна Англії вийшла на чисте перше місце в групі В, в її активі 4 очки. У Словаччині та Уельсу по 3 очки і у збірної Росії всього 1-не.

Не забувайте стежити за подіями Чемпіонату Європи з тегом “Євро-2016“. А також погляньте на турнірну таблицю і календар матчів.