Незалежно від того любить людина футбол чи ні, збірна країни – це святе, і якщо навіть не дивитися, то хоча б дізнатися результати потрібно обов’язково. Адже футбол – це гра мільйонів, а Євро-2016 – один з найпрестижніших турнірів у світі. У четвер, 16 червня, збірна України битиметься із збірною Північної Ірландії і цей матч можна буде подивитися у прямому ефірі.

Свою першу гру в рамках Чемпіонату Європи, збірна України провела 12 червня, зігравши зі збірною Німеччини. Матч вийшов одним з найяскравіших серед тих, що поки що були зіграні в рамках Євро-2016. На жаль, наші футболісти не змогли реалізувати свої моменти і програли з рахунком 0:2.

Тренування збірної України

Тренування збірної України

Але повернемося до трансляції матчу Україна – Північна Ірландія. Чемпіонат Європи 2016 в Україні транслює три телеканали: ТРК “Україна”, “Футбол 1” і “Футбол 2”. Матч нашої національної збірної буде показаний на ТРК “Україна” о 19:00 за Києвом.

Прогноз від Андрія Пятова на матч зі збірною Північної Ірландії

Прогноз від Андрія Пятова на матч зі збірною Північної Ірландії

Також 16.06.2016 буде зіграно ще 2 матчі. На телеканалі “Футбол 2” в прямому ефірі буде показана гра Англія – Уельс, початок о 16:00. І завершиться футбольний день матчем між збірними Німеччини та Польщі, гру покажуть на ТК “Україна” о 22:00.

Не забувайте стежити за ходом Чемпіонату Європи, це можна зробити, перейшовши по тегу “Євро-2016“. Також переглядайте Турнірну таблицю Євро-2016 і стежте за Календарем матчів.