У Ліллі збірна Росії поступилася з рахунком 1:2 Словаччині. Перший гол був забитий на 32-й хвилині – відзначився Володимир Вайсс. Потім словаки подвоїли перевагу після неймовірного пострілу Марека Гамшика з “Наполі”. У другому таймі Росія освіжила центр поля виходами Мамаєва і Глушакова. Останньому вдалося скоротити рахунок в матчі, проте врятуватися від поразки російські футболісти не змогли.

Таким чином, збірна Росії ускладнила собі завдання виходу в наступний раунд. Підопічні Леоніда Слуцького з одним набраним очком знаходяться на останньому місці групи B. Англія і Уельс свій принциповий поєдинок зіграють завтра о 16:00.

У групі A були зіграні 2 поєдинки. Румунія і Швейцарія переможця не визначили – 1:1, а Франція в непростому матчі обіграла Албанію 2:0.

На нашому сайті можна подивитися календар Євро-2016 і розклад усіх матчів футбольного турніру.