Результат матчу Австрія – Угорщина здивував багатьох. Явні фаворити програли з рахунком 0:2, ускладнивши завдання виходу з групи. Підвів свою команду Александар Драговіч. Захисник київського “Динамо” награв на дві жовті картки і був видалений з поля на 66-й хвилині. Перемогу збірній Угорщини принесли точні удари Салаі та Штібера в другому таймі.

У другому поєдинку групи F зустрілися збірні Ісландії і Португалії. Кріштіану Роналду і компанія володіли ініціативою впродовж усього матчу, проте втримати перемогу не змогли. На гол Нані дебютанти Євро відповіли результативним пострілом Бьярнасона – 1:1.

Турнір продовжиться сьогодні трьома матчами. Першими сильнішого визначатимуть збірні Росії і Словаччини. Потім битимуться румуни і швейцарці, а закриє ігровий день поєдинок Франція – Албанія. Стежити за головними подіями Євро-2016 можна на нашому сайті.