На півтори години стадіон “П’єр-Моруа” прикував до себе увагу всіх українців, адже на поле вийшла збірна України, у якої в групі С опинилися чемпіони світу – збірна Німеччини. Ніхто не очікував легкої гри, а букмекери і зовсім не залишали шансів українцям, тим не менш, футбол вийшов досить конкурентним. Гравці нашої національної збірної створили безліч моментів біля воріт Нойєра, але реалізувати їх не зуміли. Матч Україна – Німеччина завершився з рахунком 0:2.

Перший гол німці забили ще на 19-й хвилині, Крос подав стандарт і Мустафі відправив м’яч головою повз Пятова. По ходу першої 45-хвилинки збірна України могла зрівняти рахунок і навіть вийти вперед, проте Нойер і банальний не фарт не дозволили цього зробити.

Другий тайм залишився повністю за збірною Німеччини, вони прекрасно контролювали м’яч і надійно грали в захисті. В кінці гри Йоахім Льов вирішив випустити 31-річного Бастіана Швайнштайгера, який пропустив пів сезону в МЮ через травму. Проте, легендарний гравець німецької збірної довів, що всього за кілька хвилин він може зробити результат, при цьому навіть не спітнівши. У доданий час Озіл віддав відмінний пас на Бастіана, який в дотик відправив м’яч у сітку – 0:2.

За підсумками першого туру Євро-2016 наша збірна знаходиться на четвертій сходинці в турнірній таблиці. Свій наступний матч збірна України проведе проти Північної Ірландії, 16 червня о 18:00.

Суперники збірної України по групі С – Польща і Північна Ірландія також грали 12.06.2016. Мінімальну перемогу 1:0 здобули польські футболісти.

Ну а день почався з гри Туреччина – Хорватія. Цей матч також завершився мінімально – 0:1.

13 червня нас знову очікує 3 гри. Іспанія битиметься з Чехією о 16:00, після чого о 19:00 Ірландія грає зі Швецією, а завершує день Бельгія – Італія о 22:00 за Києвом. Слідкуйте за новинами Чемпіонату Європи за тегом “Євро-2016“, а також не забувайте проглядати Календар і Турнірну таблицю.