У суботу, 11 червня, у Франції були зіграні три матчі Євро-2016. І почнемо ми з самого цікавого з них, який чекало і більшість українців, матчу групи В Англія – РФ.

Незважаючи на статус фаворита, команда Роя Ходжсона втратила цінні три очки в матчі зі збірною Росії. Англійці атакували всю гру і створили набагато більше небезпечних моментів біля воріт Акінфєєва, але гра завершилася з рахунком 1:1.

Рахунок був відкритий на 73-й хвилині Дайером, який поклав м’яч у “дев’ятку” зі штрафного. Однак, вже в доданий арбітром час Щенніков зрівняв рахунок.

Але почався ігровий день 11.06.2016 з матчу Албанія – Швейцарія. Обидві команди знаходяться в групі А, де напередодні Франція перемогла Румунію і зайняла перший рядок.

Швейцарія здолала албанців з мінімальним рахунком 0:1. Гол головою на п’ятій хвилині забив Шер. Таким чином, в групі А тепер по три очки у Франції і Швейцарії.

І в третьому матчі Уельс воював зі Словаччиною. Переможцем з пари вийшла команда Кріса Коулмана – 2:1. Перший гол забив Бейл, після чого Ондрей Дуда в другому таймі зрівняв рахунок. Переможну крапку в грі поставив нападник Робсон-Кану на 81-й хвилині.

Після перемоги збірна Уельсу стає лідером групи В, в активі команди 3 очки.

12 червня відбудеться три матчі, головним з який стане битва збірної України зі збірною Німеччини. Ця гра розпочнеться о 22:00, трансляція пройде на телеканалі ТРК “Україна”. Матч Туреччина – Хорватія стартує о 16:00, Польща – Північна Ірландія о 19:00.

Не забувайте переглядати Календар і Турнірну таблицю Євро-2016. Всі новини про турнір знаходяться по тегу “Євро-2016“.