Збірна Румунії в матчі-відкритті Євро-2016 зуміла дати бій господарям турніру. Перший тайм, незважаючи на декілька небезпечних моментів, голів не приніс. Команди вирішили залишити все найцікавіше на другу 45-хвилинку.

Автором першого голу на турнірі став Олів’є Жіру. Форвард “Арсенала” перестрибнув румунського воротаря і відправив м’яч до сітки. Проте радість французьких вболівальників продовжилася недовго. Станчу зрівняв рахунок в матчі, реалізувавши одинадцятиметровий удар.

Дідьє Дешам намагався підсилити атаку виходами на поле Комана і Марсьяля, але вінгери діяли непереконливо. У складній для збірної Франції ситуації лідерські якості проявив Пає. Гравець “Вест Хема” красивим ударом в дев’ятку приніс перемогу господарям Євро-2016. 2:1 – турнір стартував дуже цікавим матчем. Стежте за головними подіями ЧЄ по футболу на нашому сайті.