У США 9-го червня почалася церемонія прощання з легендарним Мухаммедом Алі, який пішов з життя 3 червня 2016 року. Проводжають великого чемпіона в його рідному місті Луїсвіллі (Кентуккі) на спортарені Freedom Hall. Саме тут він виграв свій перший поєдинок в далекому 1960 році. Але потрапити на церемонію міг не кожен, для цього необхідно було отримати квитки, які роздавалися безкоштовно. У жалобному заході приймали участь приблизно 14000 чоловік.

Варто зазначити, що церемонія прощання з Алі буде йти два дні. Траур розпочався 9 червня і завершиться 10 червня, так як згідно з мусульманськими традиціями, він повинен бути похований на наступний день. Нагадаємо, боксер прийняв іслам в 1964 році. 10 червня, о 12:00 за місцевим часом (19:00 за Києвом), відбудеться масштабна відкрита церемонія похорону Мухаммеда Алі. На церемонію прощання вже було роздано приблизно 15 тисяч безкоштовних квитків, які розлетілися за лічені хвилини.

Щоб в останній раз побачити легенду, з різних країн приїхали тисячі його шанувальників. Також в перший день жалоби на церемонії було багато мусульманських діячів США і відомих особистостей. Наприклад, Шугар Рей Леонард, який назвав Алі людиною “вплинувшою на весь світ”. Обряд прощання тривав приблизно 20 хвилин.

Повідомляється, що в п’ятницю, 10 червня, церемонію прощання відвідає екс-президент США Білл Клінтон, король Йорданії Арбалла II, президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, голлівудський актор Вілл Сміт і легенда боксу Леннокс Льюїс. Поховання відбудеться в приватному порядку, до цього труну з Алі пронесуть вулицями Луїсвілла.

Безкоштовні квитки на церемонію прощання з Мухаммедом Алі

Безкоштовні квитки на церемонію прощання з Мухаммедом Алі

Нагадаємо, після смерті боксера, фотограф видання Daily Mail опублікував останні фотографії Мохаммеда Алі. Фотосесія видалася дуже якісною і показала всю силу духу і волі великого чемпіона. Незважаючи на страшну хворобу, він боровся з нею до останніх секунд.

Прощання з Мухаммедом Алі

Прощання з Мухаммедом Алі