Про госпіталізацію та погіршення стану здоров’я боксера стало відомо ще 3 червня. Офіційний представник сім’ї спортсмена Боб Ганнелл заявив, що Алі буде потрібна недовга госпіталізація через проблеми з легенями, але пізніше, стало відомо, що стан Алі є критичним. Лікарі відмовились від транспортування хворого. На жаль, врятувати Алі не вдалося. Причиною смерті стала прогресуюча хвороба Паркінсона.

Довідка. Мухаммед Алі (Кассіус Марцелус Клей) – американський боксер, чемпіон Олімпіади (1960) у напівважкій вазі. В 1964 р. став абсолютним чемпіоном серед професіоналів у важкій вазі (тричі виграв цей титул). Один із найкращих боксерів усіх часів. Він провів 61 бій: 57 перемог (37 нокаутів та 19 за рішенням суддів) та 5 поразок (4 за рішенням суддів та 1 технічним нокаутом). В 2001 році вийшов фільм про відомого боксера, який називається  “Алі”.

Мухаммед Алі, фото 1967 р.

Мухаммед Алі, фото 1967 р.

Свій останній бій Алі провів в 1981 році. Після завершення кар’єри у нього була діагностована хвороба Паркінсона, з якою він боровся останні 30 років.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути та пригадати як тримався на ринзі легендарний боксер та його найкращі нокаути.

Мухаммед Алі, його кращі нокаути.