В італійському Бергамо збірна України провела товариський матч проти Албанії. Рахунок в поєдинку відкрив на 8 хвилині Тарас Степаненко. Півзахисник “Шахтаря” зумів пробити Берішу. Проте албанці через 5 хвилин забили у відповідь – відзначився Садіку. Команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

На старті другої 45-хвилинки нашу збірну вивів вперед Андрій Ярмоленко, який вдало зіграв на добиванні. Албанці кинулися відіграватися, проте їх спроби були безуспішні. Всі питання про переможця матчу зняв Євгеній Коноплянка, який забив на 87-й хвилині. Пропонуємо Вашій увазі огляд поєдинку:

Сподіваємося, що переможна серія збірної України продовжиться у Франції. На чемпіонаті Європи “синьо-жовті” стартують 12-го червня поєдинком проти Німеччини. Також суперниками нашої національної команди на груповому етапі будуть поляки і північноірландці.