Матч “Шахтар” – “Мальме” на стадіоні “Арена-Львів” завершився більш ніж впевненою перемогою господарів. У четвертому матчі групового етапу ЛЧ команда Мірчі Луческу розгромила суперників з Швеції з рахунком 4:0. Таким чином “Гірники” здобули перші 3 очки і за рахунок кращої статистики змогли випередити “Мальме” в групі, посівши третє місце.

Гравці “Шахтаря” були налаштовані на перемогу з перших секунд матчу. Вони грали в атакуючий футбол і шведи якщо спочатку і справлялися з цим тиском, то пізніше стали потроху здаватися. Команда Луческу в свою чергу лише додавала швидкості і збільшувала тиск на захист “Мальме”. Першим вразити ворота зумів Бернард, проте зробив це з офсайду і гол не зарахували.

Далі ворота шведів збереглися цілими лише завдяки зусиллям голкіпера Йохана Віланда, який зробив пару відмінних сейвів. Але після одного з цих сейвів м’яч відскочив прямо в ноги Олександра Гладкого, і нападаючий забив перший гол “Шахтаря” в цьому розіграші Ліги чемпіонів.

Вже на початку другого тайму в карній зоні “Мальме” правила порушили на Тейшейрі, за що був призначений пенальті. Пробивати 11-метровий вийшов капітан Срна і сильним ударом відправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

Після другого забитого гола “Шахтар” почав грати на контратаках, що призвело до хорошого підсумкового результату для українців. Третій гол на свій рахунок записав Едуардо, забивши після передачі Бернарда, а четвертий гол забив Тейшейра.

На останніх хвилинах основного часу Карі Арнасон за грубий фол в центрі поля отримав другу жовту картку і “Мальме” на кілька хвилин залишилися в меншості.

В іншому матчі групи А мадридський “Реал” мінімально переграв “ПСЖ” (1:0), гол забив Хосе Ігнасіо Начо. Ця перемога вивела мадридців на чисте перше місце в групі, в їх активі 10 очок, у “ПСЖ” – 7.