Фінал нинішнього розіграшу чемпіонської Ліги проходив в Мілані на “Сан-Сіро”. Вболівальники мадридських клубів заповнили стадіон-красень і весь матч підтримували своїх улюбленців. Першими відчули радість забитого м’яча фанати “Реала”. Серхіо Рамос відкрив рахунок на 15-й хвилині матчу, переправивши м’яч у ворота Облака. За рахунку 1:0 на користь Королівського клубу арбітр відправив команди на перерву.

У другій половині гравці “Атлетіко” почали більше володіти ініціативою і зуміли відігратися. Феррейра-Карраско, який вийшов на заміну, розстріляв Наваса, відгукнувшись на простріл Хуанфрана. Після основного часу на табло світилися 2 одиниці. Екстра-тайми голів також не принесли – на мадридські команди чекала футбольна лотерея.

Переможця визначила серія післяматчевих пенальті, в якій з 10-ти ударів тільки 1 був неточним. Фатального промаху припустився захисник “Атлетіко” Хуанфран, який пробив в штангу. Після церемонії нагородження Серхіо Рамос підняв трофей Ліги чемпіонів над своєю головою під радісні овації вболівальників. Для “Реала” це 11-та перемога в історії клубу.