Гра в Швеції для Шахтаря” була провальною, “Гірники” лише в першому таймі чинили опір “Мальме“, а в другій 45-хвилинці здулися і дивом пропустили всього один гол у свої ворота. “Мальме” нав’язали донеччанам свою гру, силову і атлетичну, і ймовірно такий самий футбол вони постараються продемонструвати і у Львові.

Тепер після трьох поразок у трьох матчах “Шахтар” і зовсім ризикує пропустити єврокубкову весну. Щоб цього не сталося команді Мірчі Луческу потрібна сьогодні тільки перемога, а для цього потрібно нав’язати супернику свій футбол. Тут варто відзначити той факт, що “Мальме” – це домашня команда і в гостях шведи грають набагато слабкіше, чим обов’язково потрібно скористатися. Крім цього “Шахтар” володіє більш сильним складом, на кожній позиції у “Гірників” знаходиться гравець індивідуально сильніший свого опонента з “Мальме”.

Проблем зі складом у “Шахтаря” практично немає, невеликі проблеми зі здоров’ям спостерігаються лише у Андрія П’ятова та Олександра Кучера, проте з високою часткою ймовірності обидва гравці почнуть гру з перших хвилин. На жаль, у Луческу немає гідної альтернативи ні Кучеру, ні Пятову. Ордець і Кривцов знаходяться не в кращій формі, а Каніболоцькому навряд чи довірять ворота в такому важливому матчі.

На думку букмекерів, “Шахтар” має відмінні шанси на перемогу в цій грі коеф. 1.36 проти 8,50 на перемогу шведів. На нічию коефіцієнт оцінили в 4,80. Крім цього букмекери вірять у те, що “Шахтар” може виграти з рахунком 2:0 і таким чином піднятися на третю сходинку в групі випередивши “Мальме”, на такий результат коеф. дорівнює – 7,50.