Вболівальників Манчестер Юнайтед по закінченню сезону очікувала важлива новина – керівництво звільнило Луї ван Гала. Це рішення викликало змішані почуття. Адже незважаючи на невтішні показники в АПЛ (5 місце за підсумками Чемпіонату Англії. – прим. авт.), та виліт з Ліги чемпіонів, МЮ виграв Кубок Англії і по ходу сезону відкрив кілька юних талантів. Але так чи інакше, рішення було прийнято і тепер місце головного тренера “Манчестер Юнайтед” стало вакантним.

Луї ван Галу подякував за роботу віце-президент клубу Ед Вудворд і відзначив його великий внесок в МЮ за минулі два роки. Особливо за кінцівку минулого сезону, так як 12-й Кубок Англії став не тільки першим за 12 років, а й вивів “Манчестер Юнайтед” на перше місце за цим показником, де клуб ділить лідерство з “Арсеналом”. Також Вудворд зазначив, що результатом роботи голландця стало відкриття кількох талановитих молодих гравців, таких як: Антоні Марсьяль, Джессі Лингард, Маркус Рашфорд та інших.

Маркус Рашфорд - головне відкриття МЮ в минулому сезоні

Маркус Рашфорд – головне відкриття МЮ в минулому сезоні

Нагадаємо, Луї ван Гал зайняв пост головного тренера МЮ в 2014 році. У свій перший сезон новий наставник домігся 4-го місця в АПЛ, а в сезоні 2015\16 – фінішував на 5-му місці. Ймовірно, що не потрапляння у Лігу чемпіонів і стало головною причиною, по якій керівництво МЮ вирішило розірвати відносини з тренером і навіть виплатити йому неустойку в розмірі 5 мільйонів фунтів.

Хто очолить “Манчестер Юнайтед” в сезоні 2016\2017? Точної інформації про це ще немає, але більшість ЗМІ твердо впевнені в тому, що замінить Луї ван Гала саме Жозе Моурінью, який якраз підшукує собі новий клуб.

Жозе Моурінью готовий знову перебратися до Англії

Жозе Моурінью готовий знову перебратися до Англії