Сумні новини для фанатів боксу, спочатку Повєткін не пройшов допінг тест і не зможе битися з Уайлдером, а тепер чудит вже Альварес. Мексиканський боксер Сауль Альварес, який нещодавно відправив у нокаут Аміра Хана, несподівано відмовився від обов’язково захисту пояса в бою проти Геннадія Головкіна. Таким чином, мексиканець без бою віддав казахстанському непереможеному боксеру пояс WBC.

Альварес аргументує своє рішення тим, що не хоче йти на поводу у WBC і слідувати їх командам. І якби не цей тиск, з боку “Всесвітньої боксерської ради”, то Сауль нібито готовий битися з Головкіним.

У свою чергу, президент WBC заявив, що Геннадій Головкін тепер є офіційним чемпіоном світу за версією WBC. Крім цього пояса, у 34-річного казаха вже є титули чемпіона світу за версіями: WBA, IBO і IBF. Залишилося здобути лише пояс WBO, власником якого є боксер з Великобританії – Біллі Джо Сондерс.

Після цієї легкої у всіх сенсах перемоги, Головкін вирішив поцікавитися у своїх фанатів, кого вони хочуть бачити наступним його суперником.