Українські боксери вдало виступили в рамках Вечора боксу в Кривому Розі. 31 жовтня Євген Хитров переміг Джоша Лютерана у другому раунді і завоював пояс чемпіона NABF WBC і тепер значно підніметься в рейтингу WBC, а Ісмаїл Сіллах вже в першій 3-хвилинці відправив свого суперника на настил рингу.

Бій проти американського боксера Джоша Лютерана для Євгена Хитрова став одним з кращих і найбільш головних у його кар’єрі. Українець вперше боксував в Україні та добув більш ніж впевнену перемогу вже в другому раунді. Вже до середини другої 3-хвилинки Євген найсильнішим ударом з правої відправив американця у важкий нокаут. Лікарі тут же підбігли і на щастя змогли швидко підняти Джоша на ноги.

Ця перемога дозволила Хитрову стати регіональним чемпіоном Північної Америки в середній вазі за версією WBC NAFB. Крім цього українець має увійти до десятки кращих в рейтингу WBC. На профірингу Євген провів 12 поєдинків і у всіх добував перемогу, в 11 боях переміг нокаутом, що є просто неймовірним показником.

Після поєдинку Хитров заявив, що збулася його мрія – він боксував в Україні, а завоювання пояса на батьківщині є найважливішою подією в його житті.

В іншому поєдинку більш ніж упевнено виступив Ісмаїл Сіллах, він розправився зі своїм суперником вже до кінця першого раунду. Грузинський боксер Георгій Тевдорашвілі нарвався на удар в печінку від українця і відправився в технічний нокаут.

Крім цього в цей вечір свої поєдинки провели й інші українські боксери. Павло Іщенко здобув свою перемогу в поєдинку проти білоруського боксера Дмитра Агафонова. Андрій Руденко переміг Костянтина Айріха, Сергій Шевчук сенсаційно переміг Петра Чобана, а Денис Піднебесний програв Айдос Ербосинулину.