Головні дійові особи масової сутички, яка сталася після кубкового матчу “Зоря” – “Дніпро”, отримали покарання. Як повідомляє телеканал Футбол, КДК ФФУ вирішив дискваліфікувати Романа Зозулю і Руслана Ротаня на 6 місяців. Бразилець Андерсон Піко, який штовхнув Олександра Караваєва, покараний на 5 матчів.

Рефері півфіналу Кубку України Анатолій Абдула у своєму рапорті написав, що Зозуля і Ротань застосували до арбітрів матчу фізичну силу. За таку неналежну поведінку футболісти могли бути дискваліфіковані на рік. Проте контрольно-дисциплінарний комітет, взявши до уваги всі обставини, вирішив пом’якшити покарання для гравців “Дніпра” в 2 рази. Дискваліфікація поширюється тільки на українські змагання. Впродовж 10 днів після отримання рішення КДК ФФУ футболісти можуть подати апеляцію.

Нагадаємо, що півфінальна зустріч “Зоря” – “Дніпро” завершилася з рахунком 2:0 на користь луганчан. Вирішальний гол зі штрафного удару був забитий вже в доданий арбітром час. Саме призначення цього стандарту викликало бурхливе невдоволення гравців дніпропетровського клубу.