Євгеній Селезньов починав свою футбольну кар’єру в Макіївці. Потім були матчі за молодіжні команди “Шахтаря” і оренда в “Арсенал”. Після яскравого виступу в Києві “гірники” повернули форварда. У 2009 році він став володарем Кубку УЄФА. Наступний сезон Селезньов розпочав в “Дніпрі”, в складі якого став кращим бомбардиром чемпіонату (17 голів). Далі було повернення в “Шахтар”. Зігравши один повний сезон в Донецьку, Селезньов знову став гравцем “Дніпра”. За команду Мирона Маркевича нападаючий виступав до лютого цього року.

Взимку Селезньов відправився грати в Росію. Його перехід в “Кубань” активно обговорювався в пресі і став причиною невиклику футболіста у збірну України. Проте за російський клуб 30-річний форвард зіграв всього лише 10 матчів, відзначившись тричі. Контракт з “Кубанню” був розірваний внаслідок невиконання клубом зобов’язань по зарплаті. Кілька днів тому Селезньов знову став “гірником”. Повернення в “Шахтар” може позитивно позначитися на шансах футболіста зіграти на Євро-2016 у Франції.

Також з’явилися чутки про перехід Олександра Гладкого в “Динамо”. В кінці червня форвард стане вільним агентом і покине “Шахтар”.