На НСК “Олімпійському” завершився центральний матч 13-го туру, в якому київське “Динамо упевнено переграло харківський “Металіст” – 2:0. Ця перемога дозволила команді Реброва набрати 31 очко і наздогнати донецький “Шахтар” у турнірній таблиці.

Господарі мали повну перевагу на полі вже з перших хвилин і практично не давали грати харків’янам. Перший небезпечний момент виник у “Динамо” вже на четвертій хвилині, Мораес не зумів замкнути передачу Антунеша з лівого флангу.

Ближче до середини “біло-сині” трохи послабили тиск на суперника, і “Металіст” практично відразу створив свій перший момент. Драгович зробив помилку при перехопленні і скинув м’яч на Прийомова, який трохи більше ніж з 10-ти метрів пробив вище поперечини.

Тут же і “Динамо” могло розпечатати ворота Худжамова, проте Ярмоленко не зумів належним чином пробити, перебуваючи в метрі від лінії воріт. За 10 хвилин до перерви “динамівці” провели прекрасну комбінацію, в завершенні якої Ярмоленко віддав пас на Мораеса, бразилець перевів м’яч на Сидорчука і останній потужним ударом пробив прямо в дальній кут воріт – 1:0.

У другому таймі кияни продовжили володіти ініціативою і це призвело до другого взяття воріт. За 16 хвилин до фінального свистка Андрій Ярмоленко завдав сильного удару з правого флангу, після якого м’яч зрикошетив і Мораес в добиванні відправив його прямому у ворота Худжамова – 2:0.

Нагадаємо, також сьогодні “Олімпік” приймав “Дніпро“, команди розійшлися миром 1:1. “Шахтар” з “Зорею” грали ще 30 жовтня, матч завершився розгромом луганчан 1:7.