Донецький “Шахтар” зупинився в кроці від заповітного фіналу Ліги Європи. У півфінальному матчі-відповіді “гірники” поступилися в гостях “Севільї” 1:3. Андалузці вийшли вперед вже на 9-й хвилині – відзначився Гамейро. Проте “Шахтар” встиг відігратися перед свистком на перерву. Едуардо точно пробив лівою після розкішного пасу Марлоса.

Другий тайм розпочався для українського клубу з пропущеного голу – Гамейро оформив дубль. А на 59-й хвилині правий захисник господарів поля Маріано неймовірним ударом встановив фінальний рахунок матчу. 1:3 – “Шахтар” покидає турнір, проте може гордитися своїм виступом.

Другим фіналістом нинішньої ЛЄ став “Ліверпуль”. Підопічні Юргена Клоппа зуміли відігратися після мінімальної поразки в Іспанії. “Червоні” на рідному “Енфілді” розгромили “Вільярреал” з рахунком 3:0 і вишли у фінал, який відбудеться 18-го травня у Базелі.