Минулий вікенд Формули-1 найвдаліше склався для Ніко Росберга. На Гран-прі Росії німецький гонщик стартував з поул-позиції і впевнено переміг в заїзді. Також Ніко встановив рекордний час круга на трасі в Сочі.

Його партнер по команді “Мерседес” Льюїс Хемільтон прийшов на фініш другим. Британець знову опинився в тіні свого напарника. Третім фінішував Кімі Райкконен. Фінський пілот “Феррарі” під час гонки йшов другим і намагався атакувати лідера, проте дав себе обігнати Хемільтону.

Головним невдахою Гран-прі в Сочі став Данило Квят. Російський гонщик двічі протаранив болід Себастьяна Феттеля, внаслідок чого німцеві довелося зійти з дистанції. Крім того, під час інциденту постраждав партнер Квята по команді Даніель Ріккардо. Росіянин піддався різкій критиці з боку експертів і колег, а пізніше “Ред Булл” відправив його в свою фарм-команду “Торо Россо”.

Гран-прі Росії

У загальному заліку Формули-1 лідирують пілоти “Мерседеса”. Ніко Росберг вже має у своєму активі 100 очок, а Льюїс Хемільтон – 57. На третю позицію піднявся Кімі Райкконен (43 очки), який після гонки в Сочі зумів обійти Даніеля Ріккардо (36). П’ятим йде Себастьян Феттель (33). Наступний етап Формули-1 відбудеться 15-го травня в Іспанії.