Вже в дебюті зустрічі англійський клуб втратив свого капітана. Компані був вимушений покинути поле через травму. А на 20-й хвилині “Реал” відкрив рахунок в матчі. Простріл Бейла переправив у власні ворота Фернандо. Харт виручити свою команду не зміг.

“Ман Сіті” для виходу у фінал необхідно було забивати. Відмінний шанс зробити рахунок 1:1 був у Фернандіньо, проте екс-гравець “Шахтаря” перед свистком на перерву пробив в штангу.

У другому таймі Пеллегріні спробував змінити малюнок гри за допомогою замін, але появи на полі Стерлінга та Іхеаначо атаку не підсилили. У кінцівці матчу шанс зрівняти рахунок був у форварда “городян” Агуеро. Проте м’яч після удару аргентинця здалека не досягнув мети.

1:0 – мінімальна перемога “Реала”, яка означає, що у фіналі нинішньої Ліги чемпіонів битимуться дві мадридські команди. Вирішальний матч турніру відбудеться 28 травня в Мілані.