У 24-му турі донецький “Шахтар” показав характер і не дав можливості чинному чемпіону УПЛ “Динамо” забити навіть гол престижу. Матч знову завершився з рахунком 3:0.

Рахунок був відкритий вже на 33-й хвилині, Нем і Бернард провернули чудову комбінацію, яку успішно завершив Едуардо – 1:0. Кияни в першому таймі так і не змогли створити гольовий момент, а напруження між гравцями з кожною хвилиною продовжувало наростати. Перша велика бійка могла статися між Денисом Гармашем і Тарасом Степаненко, але обійшлося. Сергій Ребров вирішив перестрахуватися і замінив Гармаша, що в подальшому ніяк не вплинуло на загострення.

На 73-й хвилині “Шахтар” закріпив результат, гол забив Веллінгтон Нем – 2:0. Лише через п’ять хвилин Едуардо зробив дубль і рахунок на табло став розгромним – 3:0.

1 травня

1 травня “Шахтар” переміг “Динамо” з рахунком 3:0 (shakhtar.com)

Третій гол став останньою краплею в терпінні “біло-синіх” у яких просто не витримали нерви. Бійка сталася після дій Тараса Степаненко, який просто поцілував емблему свого клубу перебуваючи неподалік від сектора киян. Спочатку до Степаненко підбіг і штовхнув Віда, після чого він отримав удар ззаду від Ярмоленка. На удар Андрія відреагували гравці і тренерський штаб донеччан, почалася серйозна бійка, де в хід пішли навіть кулаки. В результаті цього зіткнення був видалений Ярмоленко з розбитою губою і Степаненко. Але крім цього червоні картки отримали гравці з лавки: Кучер і Ракицький, а також тренер “Гірників” Мірча Луческу. До слова, Кучер покинув поле з розбитим носом. Найгіршим являється той факт, що головними героями цього протистояння були гравці збірної, яка вже скоро відправиться на Євро-2016.

Жест Тараса Степаненко

Жест Тараса Степаненко (shakhtar.com)

Що стосується самого моменту з емблемою клубу, то подібне одного разу робив Андрій Ярмоленко, ще за часів Юрія Сьоміна. Тоді такий вчинок не викликав жодної агресії з боку команди супротивника.