“Бостон” – “Атланта” 92:104 (2:4 в серії)

“Атланта” вирішила не затягувати вихід в наступний ранд плей-офф і закінчила серію в 6-му матчі. У гостьовому поєдинку проти “Бостона” баскетболісти “Хоукс” поступово, але впевнено нарощували свою перевагу. 59:80 – після трьох чвертей. У завершальній 12-хвилинці гравці “Бостона” скоротили відставання  в рахунку до 10 очок, проте наздогнати суперника не змогли.

Всі гравці стартової п’ятірки “Атланти” подолали відмітку в 10 очок. Більше інших постарався Пол Міллсеп, який приніс своїй команді 17 балів. Лідер господарів майданчика Айзея Томас, що грав з ушкодженням, зумів записати у свій актив дабл-дабл (25 очок і 10 результативних передач).

Перемога в серії над “Бостоном” стала для “Хоукс” першою в історії плей-офф НБА. До цього 10 разів сильнішими були “Селтікс”. У наступному раунді “Атланта” зіграє з першою командою Сходу “Клівлендом”.