Перед матчем Ліги чемпіонів проти шведського “Мальме, донецький “Шахтар” розгромив свого суперника по УПЛ “Зорю” з рахунком 1:7, що дає надію на гарний настрій і результат в ЛЧ. Також ця перемога дозволила команді Мірчі Луческу зайняти чисте перше місце в чемпіонаті України, проте “Динамо” проведе свій матч пізніше, 31 жовтня.

Незважаючи на розгромний рахунок, у першому таймі обидві команди грали на рівних і мали по одному гольовому моменту. Однак “Зоря” не змогла реалізувати свій шанс, після прострілу у поперечину від Гордієнко ворота суперника врятував Каніболоцький, а “Шахтар” забив гол за 5 хвилин до перерви. Рахунок відкрив Фред після передачі від Марлоса.

У другому таймі команда Вернидуба посипалася. Спочатку відзначився Тарас Степаненко, а через 12 хвилин свої бомбардирські навички показав Алекс Тейшейра – 0:3. Кращий бомбардир УПЛ записав на свій рахунок дубль, але перед другим його голом “Зоря” все ж таки змогла забити гол престижу, пробивши точно 11-метровий.

Після Тейшейри доводити рахунок до розгрому взявся Едуардо, свій перший гол хорват забив всього через якісь секунди після появи на полі, а за 4 хвилини до фінального свистка він забив 6-й гол “Шахтаря” і відправив “Зорю” в нокаут. Але і це було не все, фінальну крапку поставив Степаненко, українець вже в доданий час ефектним ударом вразив ворота суперника всьоме – 1:7.