Володимир Кличко і Тайсон Ф’юрі знову зустрілися. За 2 місяці до поєдинку боксери відвідали прес-конференцію, де відповіли на питання журналістів і просто розповіли про майбутній поєдинок. Якщо українець Володимир Кличко, був як завжди ввічливий, красиво одягнений і в міру стриманий, то британець Тайсон Ф’юрі – це його повна протилежність. “Циганський барон” або просто шоумен, зробив чергове шоу, яке навряд чи прикрашає бокс, але інтересу додає. Чого-чого, а ось акторського таланту у Ф’юрі хоч відбавляй.

На прес-конференцію британець запізнився хвилин на 10, незважаючи на те, що знаходиться у себе на батьківщині. З’явився епатажно, під музику, з дівчатами і підтримкою вболівальників. Володимир вже давно його чекав і спокійно за всім цим спостерігав. Але шоу лише починалося.

Повна версія прес-конференції Володимир Кличко – Тайсон Ф’юрі в Манчестері (27.04.2016):

Виділимо кілька найбільш цікавих тем з минулої прес-конференції.

Виявляється, Тайсон Ф’юрі ненавидить бокс і займається ним лише заради грошей. За його словами, замість розмов з ідіотами і тренувань, він краще б залишився вдома і їв з дітьми шоколад. І дійсно, британець набрав багато зайвої ваги, але цим він похвалиться трохи пізніше.

“Ненавиджу бокс, тренування і розмови з вами ідіотами. Краще б я сидів удома і їв шоколад з дітьми!”, – заявив Тайсон Ф’юрі.

Ф’юрі не вважає себе атлетом, не дотримується режиму і сам заявив, що його тіло – це зовсім не тіло боксера.

“Подивіться на мене і на Кличка. Володимир, подивися який жирний мужик тебе переміг. Тобі повинно бути соромно”, – прокоментував свою фізичну форму британець.

Тайсон Ф'юрі в

Тайсон Ф’юрі в “прекрасній” формі

У свою чергу Володимир Кличко в цей раз налаштований дійсно серйозно, українець збирається нокаутувати Ф’юрі і нарешті покласти край його безглуздій балаканині.

“Я нокаутую Тайсона Ф’юрі. Не хочу більше витрачати слів”, – заявив Володимир.

Під час одного з питань, журналістка з ірландського радіо звинуватила Кличка у тому, що його команда натерла ринг піною і замотала його рукавички ще до появи представників Ф’юрі. Після чого журналістка назвала Володимира шахраєм.

Кличко-молодший не став коментувати відверту маячню, але все ж трохи висловився, кивнувши при цьому головою в бік свого суперника:

“Це дерево – впаде. Воно високе, і йому буде боляче”.

Кличко - Ф'юрі: матч реванш відбудеться 9 липня 2016 року

Кличко – Ф’юрі: матч реванш відбудеться 9 липня 2016 року

Нагадаємо, матч-реванш відбудеться 9 липня на “Манчестер Арені”. Серед представлених поясів не буде лише IBF, який Тайсон Ф’юрі безглуздо втратив.

До прес-конференції Володимир Кличко записав відеозвернення для своїх фанів: