Команда Сергія Реброва вирішила скористатися втратою очок “Шахтаря” (23 квітня “Шахтар” на виїзді зіграв внічию з “Чорноморцем” – 1:1) і поставити переможну крапку в чемпіонаті України сезону 2015\2016. Для цього “біло-синім” було більш ніж достатньо мінімальної домашньої перемоги над полтавською “Ворсклою” – 1:0.

Приніс чемпіонство київському клубу гол Жуніора Мораеса на 36-й хвилині матчу, гольову передачу віддав, звичайно ж, Андрій Ярмоленко. В цілому, саме 10-ку “Динамо” без сумніву назвуть найкращим гравцем сезону, не тільки в стані столичного клубу, а й взагалі в УПЛ. На даний момент на рахунку Ярмоленка 13 голів і 11 результативних передач.

Але повернемося до матчу “Динамо” – “Ворскла”. До переможного голу “біло-сині” все ніяк не могли знайти підхід до воріт суперника. Сидорчук правда забив гол, але суддя зафіксував перед цим фол, так що взяття воріт не зарахували. В кінці першої 45-хвилинки “Динамо” могло подвоювати рахунок, проте часу на це не вистачило.

Другий тайм проходив під повним контролем господарів, додалося впевненості і в діях гостей. “Динамо” хотіло здобути більш впевнену перемогу, щоб порадувати своїх уболівальників ще більше, але фінальний свисток зафіксував рахунок на табло 1:0. Київське “Динамо” стало 15-кратним чемпіонам України!

Гравці "Динамо" вітають свого тренера - Сергія Реброва!

Гравці “Динамо” вітають свого тренера – Сергія Реброва! Фото: fcdynamo.kiev.ua

Гравці "Динамо" вітають президента клубу - Ігоря Суркіса!

Гравці “Динамо” вітають президента клубу – Ігоря Суркіса! Фото: fcdynamo.kiev.ua

У наступному матчі кияни зіграють з принциповим суперником – донецьким “Шахтарем”. Матч відбудеться 1-го травня у Львові, на Великдень. Після цього в скарбничку “Динамо” надійде 3 очки від розформованого запорізького “Металурга” і останню гру сезону 2015\2016 УПЛ “біло-сині” проведуть в Харкові проти “Металіста”.