Стадіон “Ріасор” став свідком нищівної поразки своєї рідної команди. Гравці “Барселони” вирішили перервати невдалу серію з трьох поразок поспіль і зігнали свою злість на “Депортіво”.

Каталонці активно розпочали матч і вже до 24-ї хвилини вели 2:0 – дублем вистрелив Луіс Суарес. Як покаже подальший хід зустрічі, саме уругваєць стане головною зіркою вечора на “Ріасорі”.

У другій 45-хвилинці “синьо-гранатові” зробили рахунок непристойним. Суарес забив ще 2 м’ячі, а також 3 рази асистував партнерам. У складі гостей забивали Бартра, Ракітіч, Мессі та Неймар. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромний рахунок – 0:8 на користь “Барселони”.

В інших матчах 34-го туру Ла Ліги свої перемоги здобули головні переслідувачі “блаугранас”. “Атлетіко” в гостях мінімально обіграв басків з “Атлетіка” і тепер має у своєму активі 79 очок. “Барселона” лідирує в чемпіонаті тільки по різниці забитих-пропущених м’ячів. “Реал”, який йде третім, після спокійної перемоги над “Вільярреалом” відстає на 1 очко. Інтрига зберігається і головна боротьба за чемпіонство в Іспанії ще попереду.