Жертвою жахливої трагедії в Альпах стала сноубордистка Естель Бале. Дворазова чемпіонка світу з фрірайду загинула при сходженні лавини, повідомляє AP. 19-го грудня їй повинно було виповнитись 22 роки.

Сталася трагічна подія на засніжених горах між Францією і Швейцарією під час зйомок документального фільму. Рятувальники, які прибули на місце інциденту, звільнили Естель з-під снігового завалу, проте спроби привести її до тями були невдалими. Спортсменка померла від отриманих травм. У поліції повідомили, що вже розпочато розслідування причин трагедії.

Відзначається, що під час спуску у Бале була спеціальна екіпіровка, яка повинна захистити під час сходження лавини, повітряна подушка і шолом. Також вона використовувала пристрій для пошуку людини, що потрапила під сніговий завал. На жаль, це обладнання не змогло врятувати їй життя. Спортсменка, яка спускалася вслід за Естель, дивом уникнула потрапляння під лавину і залишилася в живих.

Бале двічі перемагала на чемпіонатах світу з фрірайду (в 2015 та 2016 роках). Цього сезону, виступаючи за команду Swatch, їй вдалося виграти світовий тур Freeride.