Дніпропетровський півфінал був багатим на події. Рахунок в матчі відкрив на 17-й хвилині Зозуля. Форвард господарів був першим на добиванні після сильного удару Піко зі штрафного.

Потім був нереалізований пенальті і 2 червоних картки у “Зорі”. Спочатку арбітром був видалений наставник луганського клубу Юрій Вернидуб, а в другому таймі Любенович награв на 2 жовтих.

Гравці “Дніпра” володіли ініціативою і створили безліч небезпечних моментів, проте збільшити різницю в рахунку не змогли. 1:0 – поєдинок-відповідь буде зіграний 11-го травня.

У другому півфіналі “Олександрія” дала бій “Шахтарю” і довела, що не випадково пройшла так далеко в Кубку. Господарі забили першими – результативний удар наніс Грицук. Проте “гірники” на 54-й хвилині зрівняли рахунок. Гол забив джокер Едуардо, який вийшов на заміну.

1:1 – доля путівки у фінал визначиться в матчі 11-го травня.