Що чекає український футбол вже в наступному сезоні? Це одне з головних питань, яке хвилює більшість українських футбольних уболівальників. Багато з клубів УПЛ можуть припинити своє існування в будь-який момент, виною всьому криза, війна на Донбасі і безліч інших причин. Теж саме стосується і клубів з Першої ліги, де частина команд “закриває двері”, а інша частина проявляє готовність піднятися в УПЛ. Але таку можливість отримають не всі.

На даний момент відомо, що існування 4 команд української Прем’єр-ліги висить на волосині. Найстрашніше в цій справі те, що більшість з цих клубів ще в минулому сезоні мали куди менше проблем, а один навіть боровся за перемогу в ЛЄ. Мова звичайно ж про “Дніпро. Крім дніпропетровського клубу не перший рік проблеми відчувають харківський “Металіст“, ужгородська “Говерла” та одеський “Чорноморець“. Запорізький “Металург” вже закрив свої двері, а слідом за ним це зробить і луцька “Волинь“, яка опуститься в аматорський чемпіонат і змінить назву на ФК “Луцьк”.

Що стосується Першої ліги, то в Прем’єр-лігу повинна піднятися 1 команда. Але питання в тому, скільки з вищеназваних команд УПЛ зможуть вижити? Найбільше шансів вийти в Прем’єр-лігу має кіровоградська “Зірка“, непогані шанси у “Гірника“, “Черкаського Дніпра” і “Оболоні-Бровара“. Залишається лише дочекатися кінця чемпіонату і дізнатися, чим же це все закінчиться.

Ситуація в УПЛ і Першій Лізі

Ситуація в УПЛ і Першій Лізі