Пізньої ночі в Нью-Йорку завершилася черговий захист титулів, мабуть, кращого супертяжа сучасності Володимира Кличка. В Україні мільйони фанатів Володимира могли подивитися бій лише рано вранці в 6:00. Різниця в часі з Нью-Йорком у нас складає цілих 7 годин, але навряд чи це стало перепоною для справжніх шанувальників українського чемпіона.

Бій в Штатах завершився більш ніж впевненою перемогою Кличка-молодшого за очками, однак видовищним його назвати було важко. Кличко і Дженнінгс дуже часто клинчували, а з Володимира навіть зняли 1-но очко в 10-му раунді, але це ніяк не завадило українцю захистити свої титули.

Статистика боксерів до цього поєдинку

Статистика боксерів до цього поєдинку

У Штатах Кличко не боксував вже більше 7 років, а цей захист став для нього вже 18-й поспіль, більше тільки у легендарного Джо Луїса – 25. Останній бій у США він провів проти боксера з РФ Ібрагімова в кінці лютого 2008 року. А в цілому Володимир з останніх 13 поєдинків у Європі, 11 провів у Німеччині, 1-н в РФ і 1-н у Швейцарії.

Знаменита арена

Знаменита арена “Медісон-Сквер-Гарден”

Короткий зміст поєдинку:

Перший раунд бою в “Медісон-Сквер-Гарден” пройшов при приголомшливій підтримці Кличка, що для США досить незвично. Володимир придивлявся до суперника, але Дженнінгс відразу показав, що налаштований він серйозно і був дуже активний в рингу.

Другий раунд не запам’ятався нічим примітним, Володимир тримав Брайанта на відстані, а американець постійно втикався головою в груди нашого боксера.

У 3-му раунді перевага Кличка-молодшого стало вже помітною, Володимир завдав американцеві кілька потужних ударів, однак Брайант їх витримав.

У четвертому раунді Дженнінгс почав йти в атаки, які Кличко без проблем блокував і відповідав сильними ударами. У такому дусі пройшов і 5-й раунд, Брайант був обережний, боявся пропустити від Володимира зустрічний удар. Кличко вже, без сумнівів, перемагав за очками.

Шостий раунд, як і попередні, проходив під контролем українця. Однак пробити оборону американця Володимир так і не міг, у відповідь Дженнінгс намагався вимотати Кличко. Витримка у Брайанта опинився на дуже високому рівні.

Володимир Кличко тримав Дженнінгса на дистанції

Володимир Кличко тримав Дженнінгса на дистанції

У сьомій трихвилинці Дженнінгс зміг кілька разів пробити оборону Володимира, також у цьому раунді у нього пройшов аперкот. Американець продовжував активно вести поєдинок, Кличко ж діяв обережно і на досвіді перемагав свого суперника. У тому ж сюжеті пройшов і 8-й раунд.

Бій потроху добігав кінця і в 9-му раунді головний суддя зробив зауваження українцю, вимагаючи від нього більшої активності. І до кінця раунда у Кличка-молодшого пройшла “двійка”, проте Дженнінгс був незламний.

Слідом за зауваженням послідувало і покарання. У 10-му раунді суддя зняв 1-но очко з Володимира, за утримання суперника. Це позитивно вплинуло на Кличка, і він тут же провів кілька хороших атак. Дженнінгс знову вистояв.

Передостанній раунд Кличко провів активно, завдав кілька хороших ударів, але після того як Брайант без проблем витримав і їх, то стало зрозуміло, що бій триватиме всю дистанцію.

Завершальний раунд Дженнінгс і Кличко провели не менш активно, обидва боксери намагалися завершити бій достроково. У Брайанта нічого не виходило, а от Володимир завдав по американцеві пару ударів.

Переможець цього двобою - Володимир Кличко

Переможець цього двобою – Володимир Кличко

Незважаючи на витримку та активну манеру боксу від Дженнінгса, він явно поступався Володимиру Кличку. Перевага українця було очевидним, що доводить як статистика ударів, так і рішення суддів: двоє суддів по 116\111 і один 119\109.

Статистика ударів Дженнінгс - Кличко

Статистика ударів Дженнінгс – Кличко

За даними статистики від CompuBox Кличко-молодший викинув 545 ударів, з яких 144 або 26% потрапили в ціль. Дженнігс викинув 376 ударів і 109 (29 відсотків) з них дісталися до мети. Однак Володимир частіше потрапляв в голову американцеві, а Брайант більше ударів завдавав по корпусу.

Так чи інакше, менш досвідчений американець опинився “міцним горішком” і враховуючи його вік і талант ще зможе багато чого добитися на профі рингу.

А Володимир Кличко відпочивши, приступить до підготовки до свого чергового поєдинку, який пройде вже цієї осені. Суперником українця, швидше за все, стане Деонтей Уайлдер, адже перемігши його, Кличко зможе зібрати абсолютно всі пояси суперважкого дивізіону.