Відразу після поразки, в листопаді минулого року від Тайсона Ф’юрі, Володимир Кличко заявив про матч-реванш, який був прописаний в контракті боксерів. Цього реваншу чекав і весь світ, ажіотаж навколо відповідного бою ріс з кожним днем все більше і більше, а разом з ним зростала і кількість чуток, припущень та іншого, щодо місця і дати проведення поєдинку. Команди боксерів довгий час не могли прийти до вирішення і ось 9 квітня стало відомо, що реванш відбудеться 9 липня на батьківщині Тайсона Ф’юрі – в Манчестері (Англія). У цей день боксери вийдуть на ринг, розташований в Manchester Arena, її місткість 21 тисяча глядачів.

Все ще непереможений “Циганський Барон” Тайсон Ф’юрі заявив, що дуже схвильований проведенням реваншу саме в Манчестері, перед його вболівальниками. Проте британець продовжив “віджигати” в звичному стилі і назвав себе найкращим супертяжем в світі, в той час як всі інші – самозванці, не більше. Але і цих “самозванців” Ф’юрі обіцяє відправити на настил рингу, попередньо відправивши на пенсію Володимира Кличка.

У той же час Володимир Кличко дуже спокійно поставився до вибору місця реваншу:

“Для мене немає різниці де боксувати, і я спокійно ставлюся до того, що бій пройде на батьківщині Тайсона Ф’юрі. Якщо Manchester Arena буде проти мене, то мотивації лише додасться”.

Володимир додав, що розпечена атмосфера тільки підбурює його, додає мотивації і сил. Ну а головне завдання і так зрозуміле – повернути на місце всі чемпіонські пояси.

В цей же вечір, на ринг “Манчестер Арени” вийде Ентоні Джошуа, щоб провести свій перший захист, недавно відібраного у Чарльза Мартіна пояса IBF. Цікавим є той факт, що англійські телевізійники більше зацікавлені саме в цьому поєдинку.