Поєдинок проти “Браги” став для Даріо Срни 486-м у футболці “Шахтаря”. Більше матчів за донецький клуб не зіграв ніхто! Саме рекордсмен відкрив рахунок на табло. Капітан “гірників” майстерно реалізував пенальті, який заробив Коваленко.

За декілька хвилин до свистка на перерву перевага “Шахтаря” зросла. Захисник гостей Рікарду Феррейра вразив власні ворота.

У другій половині матчу гравці донецького клубу зробили рахунок розгромним і зняли всі питання щодо переможця. Третій м’яч забив Коваленко після прострілу Срни з флангу. А на 74-й хвилині знову вирішив допомогти “гірникам” Феррейра. Португалець відзначився другим автоголом в матчі – 4:0.

“Шахтар” продовжує радувати своїх вболівальників успішним виступом в Лізі Європи. Можливими суперниками українського клубу в півфіналі стали:

“Севілья”. Команда Євгенія Коноплянки лише в серії пенальті зуміла пройти “Атлетик” з Більбао. Українець з’явився на полі на 51-й хвилині і холоднокровно реалізував свій післяматчевий одинадцятиметровий удар.

“Ліверпуль”. Мерсисайдці зуміли здійснити неймовірний камбек в приголомшливому матчі з “Боруссією” і перемогли 4:3. Юрген Клопп засмутив свій колишній клуб.

“Вільярреал”. “Жовта субмарина” впевнено розібралася в Чехії зі “Спартою” – 4:2. Питання щодо переможця протистояння було зняте ще в першому таймі.

Ім’я суперника, з яким “Шахтарю” належить битися за вихід у фінал, стане відоме сьогодні, 15 квітня. Початок жеребкування – о 13:30 за київським часом.