Матч на “Вісенте Кальдерон” видався вкрай цікавим і напруженим. Рахунок був відкритий на 36-й хвилині. Грізманн відзначився ударом головою. 1:0 – такий результат повністю влаштовував “Атлетіко”.

“Матрацники” відійшли в захист і почали самовіддано відбиватися, лише зрідка вибігаючи в контратаки. Одна з них завершилася заробленим пенальті, який арбітр призначив за гру рукою Іньєсти. До точки підійшов Грізманн і пробив точно в кут воріт тер Штегена – 2:0.

Наприкінці матчу Нікола Ріццолі здійснив грубу помилку. Арбітр призначив штрафний замість пенальті, коли м’яч потрапив в руку Габі. Удар Мессі зі стандарту виявився неточним – аргентинець пробив вище. Діючий володар трофею Ліги чемпіонів покидає турнір.

“Атлетіко” – “Барселона” 2:0 (перший матч 1:2)

Матч в Португалії завершився результативною нічиєю на користь “Баварії”. Мюнхенці контролювали хід поєдинку (їхнє володіння м’ячем склало вражаючі 68%), проте втримати перемогу не змогли.

У першому таймі команди обмінялися точними ударами. Свої прізвища на табло записали Хіменес і Відаль. На 52-й хвилині Мюллер вивів гостей вперед, проте Таліска красивим ударом зі штрафного встановив фінальний рахунок – 2:2. Підопічні Гвардіоли проходять в 1/2 фіналу ЛЧ.

“Бенфіка” – “Баварія” 2:2 (перший матч 0:1)

Півфінальні пари Ліги чемпіонів будуть визначені в п’ятницю під час жеребкування. Фінальний матч турніру прийме знаменитий стадіон “Сан-Сіро”.