“Гірники” не підвели. Команда Мірчі Луческу просто чудово почала виступи в 1/4 фіналу Ліги Європи. “Шахтар” вирушив до Португалії на матч з “Брагою” і відвіз в Україну найціннішу перемогу, обігравши суперника з рахунком 1:2.

На початку гри м’яч краще тримався у господарів, “Гірники” ж грали спокійно і вичікували момент для проведення контратаки. “Брага” показала, що легкої гри на стадіоні “Мунісіпал-ді-Брага” очікувати не варто і практично не давала донеччанам можливості провести хорошу атаку, проте й самі не могли нічого придумати.

В кінці першого тайму “Шахтар” перевів гру на половину “Браги” і це призвело до відкриття рахунку. За лічені секунди до свистка на перерву, Ракицький сильним ударом відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

У другому таймі “Брага” мала непогані шанси відігратися, але в підсумку пропустила ще один гол. Марлос зробив простріл уздовж воріт і Феррейра красивим ударом перекинув Ліма Матеуса – 0:2. На жаль, за хвилину до фінального свистка господарі змогли відіграти один гол, його на свій рахунок записав Вілсон1:2.

В інших матчах ситуація наступна:

Вільярреал” вдома переграв “Спарту” з рахунком 2:1.

Севілья” Євгена Коноплянки на виїзді розправилася над “Атлетиком” з Більбао – 1:2. Коноплянка вийшов на заміну на 68-й хвилині.

Юрген Клопп вперше зіграв проти своєї колишньої команди, дортмундській “Боруссії“, вже в якості наставника “Ліверпуля“. Команди не знайшли переможця – 1:1.

Матчі у відповідь 1/4 фіналу ЛЄ відбудуться 14 квітня.