Автором головної сенсації чвертьфіналів став “Вольфсбург”. Німецький клуб, всупереч усім прогнозам, в рідних стінах обіграв “Реал” 2:0. Рахунок був відкритий вже на 18-й хвилині. Родрігес точно пробив пенальті, який арбітр поставив за фол на Шюррле. Ще до перерви “вовкам” вдалося подвоїти перевагу. Арнольд записав своє прізвище на табло.

У другому таймі гравці “Вольфсбургу” успішно оборонялися і не дали “вершковим” забити. Матч-відповідь на “Сантьяго Бернабеу” буде дуже цікавим.

“Вольфсбург” – “Реал” 2:0

На “Парк де Пренс” зустрічалися ПСЖ і “Манчестер Сіті”. Гра вийшла вкрай захоплюючою і насиченою. Де Брайне вивів англійців вперед на 38-й хвилині. Потім Ібрахімовіч виправився за незабитий пенальті і відновив паритет.

У другій 45-хвилинці команди обмінялися забитими м’ячами (відзначилися Рабіо і Фернандіньо), встановивши остаточний рахунок 2:2. Доля путівки в півфінал визначиться в Англії, де ПСЖ доведеться грати без Давіда Луіса і Матуіді, які пропустять поєдинок-відповідь через дискваліфікації.

ПСЖ – “Ман Сіті” 2:2