Матч на стадіоні НСК “Олімпійський” завершився більш ніж впевненою перемогою київського “Динамо над “Оболонь-Бровар” – 5:0. У першій грі “біло-сині” переграли суперника по 1/8 з рахунком 0:2.

Вже на п’ятій хвилині матчу “динамівці” вийшли вперед, після помилки захисника “Оболонь-Бровар” м’яч потрапив до Гармаша і Денис потужним ударом вразив ворота суперника. Перший тайм у цілому був повністю під контролем “Динамо”, що в підсумку відобразилося на результаті. Дамагой Віда зробив прекрасний закид у штрафну зону, де Гармаш забив свій другий гол перекинувши голкіпера головою.

У другому таймі почався час Олега Гусєва, спочатку півзахисник “біло-синіх” красивим ударом відправив “круглого” в дальню штангу, від якої м’яч вже потрапив у спину голкіперу “Оболонь-Бровар” і залетів у ворота. Всього через кілька хвилин Гусєв знову відзначився, він майстерно замкнув передачу від Мігеля Велозу. Переможну крапку в матчі поставив Теодорчик, який після пасу Макаренка відправив м’яч повз голкіпера суперника.

В іншому матчі донецький “Шахтар не залишив жодних шансів на перемогу “Тернополю“, спочатку перемігши їх на виїзді 0:5, після чого вдома розгромив 4:0.

Ця гра була дуже схожа на першу, сценарій розвертався практично той самий. Тріумф “гірників” почався вже на третій хвилині, після відмашки Богданова від Дентіньо арбітр був змушений вказати на “точку”, ну а Феррейра його реалізував. На цьому гольова феєрія “Шахтаря” у першому таймі не закінчилася, Кобін забив просто неймовірний гол зльоту в “дев’ятку”.

Після перерви господарі вирішили зміцнити свою і так колосальну перевагу і забили ще 2 голи. Спочатку вийшов на заміну Боярчук вразив ворота суперника, а потім вже крапку в матчі поставив Тайсон – реалізувавши другий у матчі 11-метровий.

В інших кубкових іграх дня “Ворскла” зіграла в суху нічию з “Чорноморцем” і все ж вибила одеситів з Кубка України за рахунок перемоги на виїзді, а “Зоря” пройшла в 1/4 фіналу після перемоги над “Геліосом” – 3:1.