Олімпіада бере свій початок ще з XIX століття, саме 6 квітня 1896 року стартували Перші Олімпійські ігри сучасності і завершилися 15 квітня. З тих пір пройшло рівно 120 років! Це величезна дата, яка не могла не обійтися без святкового Doodle від Google. Більш того, компанія “Гугл” підготувала відразу 4 ювілейних картинки.

Важка атлетика

Важка атлетика

Так як проходила перша Олімпіада в Греції дуже давно, то і в точності не можна розповісти про її деталі, але вважається, що в ній взяло участь 14 країн, які представляв 241 спортсмен. В Афінах змагання проходили в 9 видах спорту і було розіграно 43 комплекти медалей. Придумав Олімпіаду барон П’єр де Кубертен.

Штовхання ядра

Штовхання ядра

У 2016 році Олімпійські ігри пройдуть в бразильському Ріо-де-Жанейро, почнуться вони 5 серпня і завершаться 21 серпня. Ця літня Олімпіада стане вже XXXI за рахунком і першою в Південній Америці. Через 120 років значно зросли всі показники, в Бразилії розіграють рекордну кількість медалей та візьме участь рекордна кількість країн. Комплектів медалей буде 306, а спортсмени представлятимуть 206 країн, вперше на Олімпійські ігри поїдуть представники від Південного Судану і Косово.

Легка атлетика

Легка атлетика

Що стосується України, то на даний момент у нас є 138 ліцензії, але за прогнозами до Бразилії має відправитися приблизно 200 українських спортсменів.

Біг

Біг