Щороку WWE (американська реслінг-компанія, якою володіє Вінс Макмен) проводить грандіозне шоу, на якому кращі реслери світу б’ються за титули і визнання прихильників. Цього року WrestleMania буде 32-ю і пройде в Далласі, штат Техас.

Відкрити шоу повинен меморіальний баттл-роял імені Гіганта Андре. Це буде третій баттл-роял в історії WrestleMania. У попередні роки переможцями ставали Біг Шоу і Сезаро.

У командному бою зустрінуться чемпіони “Новий День” та угруповання “Ліга Націй”.

За Інтерконтинетальний титул в традиційному матчі з драбинами битимуться відразу 7 реслерів. Переможцем стане той, хто перший підніметься драбиною і зніме пояс.

За Інтерконтинетальний титул битимуться відразу 7 реслерів

За Інтерконтинетальний титул битимуться відразу 7 реслерів

Ще одним титульним боєм буде тристоронній жіночий поєдинок за чемпіонство Дів. Шарлотта захищатиме свій пояс проти претенденток Саші Бенкс і Беккі Лінч. Для всіх Дів це буде перша WrestleMania в кар’єрі.

Один із найбільш очікуваних боїв – Дін Емброуз проти Брока Леснара. Це буде матч без дискваліфікації.

Дін Емброуз проти Брока Леснара

Дін Емброуз проти Брока Леснара

Дуже цікавим обіцяє бути протистояння сина власника компанії Шейна Макмена проти The Undertaker, володаря неймовірної статистики боїв на WrestleMania (22 перемоги, 1 поразка). Якщо молодший Макмен переможе, то очолить RAW (щотижневе шоу WWE, яке проходить кожного понеділка).

Мейн-івентом вечора повинен стати поєдинок Романа Рейнса і Triple H, володаря головного пояса WWE.

Triple H і Роман Рейнс

Triple H і Роман Рейнс

Також на шоу очікується виступ жіночої поп-групи Fifth Harmony. Порадувати своєю появою фанатів можуть безліч популярних персон, що зробили собі ім’я в реслінгу: Двейн The Rock Джонсон, Stone Cold Стів Остін, Мік Фолі та інші. Головна реслінг-подія року розпочнеться 4 квітня о 2:00 за київським часом.