“Ворскла” – “Сталь” 0:0

Відкривав ігровий день поєдинок в Полтаві, де місцева “Ворскла” приймала “Сталь”. Команди розпочали матч в спокійному ритмі і не поспішали форсувати події. У першому таймі по-справжньому небезпечних моментів глядачі так і не побачили. У другій половині поєдинку гравці “Ворскли” оволоділи ініціативою і притиснули суперника до своїх воріт. Проте “Сталь” грамотно оборонялася і не дозволила господарям забити. В результаті – нулі на табло.

“Зоря” – “Карпати” 4:1

Голи: Любенович, 5, Будківський, 21, Тотовицький, 43, Чайковський, 61 – Окечукву, 38

“Зоря” без проблем розібралася з “Карпатами” і підтвердила статус головного претендента на бронзові медалі чемпіонату. Питання про переможця матчу було зняте ще в першому таймі. “Зоря” вела в рахунку 3:1, а гості залишилися в меншості. Луганчани впевнено контролювали хід поєдинку і зуміли забити ще раз – відзначився Чайковський.

“Олександрія” – “Динамо” 0:2

Голи: Віда, 15, Гусєв, 44

“Динамо” здобуло виїзну перемогу над “Олександрією”. Кияни ще до перерви оформили комфортну перевагу в 2 м’ячі – голи на свій рахунок записали Віда і Гусєв. Шансів відігратися у господарів поля було небагато. Тепер “Динамо” випереджає в турнірній таблиці донецький “Шахтар” на 3 очки.