Донецький “Шахтар” вийшов на поле найсильнішим складом. Мірча Луческу продовжує награвати пару центральних захисників Кривцов-Ордець, якій доведеться зіграти в Португалії. “Гірники” зі стартового свистка почали створювати небезпечні моменти біля воріт Ільющенкова і контролювали хід матчу всі 90 хвилин.

1:0. Рахунок в матчі був відкритий вже на 6-й хвилині. Відзначився Тайсон, який отримав розкішний пас від Марлоса і пробив повз голкіпера “Металіста”.

1:1. Проте через 10 хвилин гості несподівано відновили паритет. Корнєв зумів вразити ворота П’ятова.

2:1. Знову вивів “гірників” вперед Ісмаілі (не без допомоги рикошету). Бразильський захисник наважився на удар з-за меж штрафного і був винагороджений за сміливість.

3:1. До перерви “Шахтар” забив ще раз. Феррейра головою замкнув фланговий навіс Срни.

4:1. В другому таймі “гірники” спіймали справжній кураж. Тайсон розстріляв порожні ворота після прострілу Феррейри.

5:1. На 57-й хвилині Тайсон оформив хет-трик.

6:1. Марлос отримав м’яч в штрафному майданчику суперника, прибрав голкіпера на замасі і точним ударом збільшив різницю в рахунку.

7:1. Зумів записати своє прізвище на табло “джокер” Едуардо. Гравцю “Шахтаря” не склало особливих труднощів переправити “круглого” в порожні ворота.

8:1. Чергова контратака “гірників” завершилася восьмим голом. Бернард з лівої ноги розстріляв Ільющенкова і встановив остаточний рахунок матчу.

Гравці донецького “Шахтаря” підходять до виїзного матчу Ліги Європи проти “Браги” у хорошому настрої. Нагадаємо, що поєдинок відбудеться в четвер, 7-го квітня.