Володимир Кличко в ефірі телеканалу “Інтер” заявив, що бій проти менш досвідченого боксера Тайсона Ф’юрі може стати його найскладнішим поєдинком у професійній кар’єрі. Поєдинок відбудеться в Дюссельдорфі 28 листопада.

Незважаючи на габарити і вік свого суперника, Володимир Кличко знає як з ним впоратися, а найбільше нашого чемпіона радує той факт, що під час поєдинку вже точно не буде нудно. Суперник важче Володимира, вище ростом, а також має довші руки, крім цього він молодший українця на 12 років. На думку Кличка, Тайсон дуже амбітний спортсмен, який хоче стати чемпіоном і довести всьому світові, що він кращий боксер.

Володимир також розповів і про боксерські якості Ф’юрі, виявляється британець може з легкістю міняти стійку, в одному раунді Тайсон може виходити в стійці шульги, а в іншому як правша. Саме дана якість, на думку Кличка, представляє для нього найбільший інтерес і робить бій більш інтригуючим.

На одну з прес-конференцій Ф'юрі з'явився в костюмі Бетмена

На одну з прес-конференцій Ф’юрі з’явився в костюмі Бетмена

Але головне якість Тайсона Ф’юрі, це безумовно його почуття гумору, яке не дасть приводу позіхати в цей вечір боксу не тільки Володимиру, а й тисячам уболівальників. Кличко-молодший заявив, що екстравагантні витівки британця, під час більшості прес-конференцій та інших заходів, говорять про його неймовірний акторський талант і перспективи продовжити кар’єру в якості артиста в якомусь цирку, наприклад, Цирк дю Солей.