У стартовому складі збірної України на полі з’явилися найсильніші гравці. Знайшлося місце в основі молодому Коваленку. Найбільше цікавило запитання, хто діятиме на лівому фланзі атаки. Якщо на правому звично грав Ярмоленко, то ліворуч можна було побачити Коваленка і Гармаша, іноді туди зміщувався Зозуля.

У стартові хвилини поєдинку було багато боротьби в центрі поля і мало флангових атак. Перший хороший шанс відзначитися мав Віктор Коваленко. Після розкішного пасу Федецького півзахисник “Шахтаря” вийшов на побачення з голкіпером, але не зумів влучити по м’ячу. Проте через декілька хвилин футболістам збірної України вдалося відкрити рахунок в матчі. Ротань, виконуючи стандарт, оригінальним пасом-черпаком знайшов в штрафній Ярмоленка, який ударом правою ногою відправив круглого в сітку воріт.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Події другого тайму нагадували перші 45 хвилин поєдинку. Українці включили натиск і знову могли забити зі стандарту, проте удару головою Кучера не вистачило влучності.

Михайло Фоменко вирішив провести лише одну заміну: замість Ротаня вийшов Сидорчук. Тоді як суперник нашої збірної використав усі 6 замін.

Останні 10 хвилин матчу гравці Уельсу намагалися штурмом взяти ворота П’ятова. І варто зазначити, що шанси зрівняти рахунок у них були. Хороші моменти відзначитися не використали Річардс і Бредшоу. Проте Андрій П’ятов зумів відбити небезпечні удари валлійців і зберіг свої ворота “сухими”. Для голкіпера “Шахтаря” це вже 33-й матч без пропущених голів у складі збірної.

Україна – Уельс 1:0

Гол: Ярмоленко, 28