Чвертьфінальний поєдинок-відповідь Кубку України був позбавлений інтриги. “Шахтар” практично гарантував собі путівку в півфінал, отримавши впевнену перемогу в першому матчі (4:0). Мірча Луческу зіткнувся з проблемами при виборі складу. Наставник “гірників” перед поєдинком скаржився, що у команди дуже мало замін.

Цікаво було подивитися на дії пари центральних захисників “Шахтаря” Кривцов-Ордець. Гра українських центрбеків проти “Ворскли” залишила багато питань. Адже саме їм доведеться грати в першому матчі проти португальської “Браги”. Олександр Кучер пропустить поєдинок Ліги Європи через дискваліфікацію, а Ярославу Ракицькому завадить зіграти травма.

"Шахтар" - "Ворскла"

“Шахтар” – “Ворскла”

Максим Малишев повернувся зі збірної і зайняв місце в опорній зоні. Біля нього розташувався Дентіньйо. На правому фланзі захисту Кобін змінив Срну. На лівому звично діяв Ісмаілі.

За створення атак відповідали Бернард, Нем і Тайсон. Центрального форварда грав Гладкий.

Місце у воротах зайняв молодий Богдан Сарнавський, якому можна пред’явити претензії у випадку з першим голом. Удар зі штрафного Хльобаса важко назвати таким, що не береться.

У складі “гірників” можна виділити Бернарда. Бразилець був дуже активним, не боявся брати гру на себе, а на 67-й хвилині реалізував пенальті, яке привіз у свої ворота Сімінін.

Кращим гравцем у складі “Ворскли” був Хльобас. Орендований у київського “Динамо” футболіст постійно був націлений на атаку і зумів відзначитись дублем. Також варто відмітити впевнену гру в рамці Непогодова, який кілька разів здорово виручив свою команду.

“Шахтар” – “Ворскла” – 1:2 (перший матч – 4:0)

Голи: Бернард, 67 (з пен.) – Хльобас, 28, 89