Володимиру Кличку 25 березня виповнюється 40 років! Для будь-якого спортсмена цей вік вважається дуже серйозним, але український чемпіон в прекрасній формі і готовий продовжити підкорювати нові вершини. Найближчі цілі Володимира дуже серйозні, спочатку спортсмен збирається виправити свої помилки в матчі-реванші проти Тайсона Ф’юрі, потім представити Україну на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Історія виступу Володимира Кличка на профірингу вражає, українець провів 68 поєдинків, здобувши 64 перемоги (в 53 поєдинках достроково) і 4 рази програвши. Чемпіонськими поясами Володимир володів довгі роки, спочатку з 2000 по 2003, після чого повернув титули в 2006 і лише в 2015 році, програвши за очками Тайсону Ф’юрі, втратив чемпіонство. Тепер його головна мета перемогти в реванші 4-го червня британця і повернути свої пояси. Ну а далі вже можна і на Олімпіаду.

Володимир Кличко із золотою медаллю Олімпіади в Атланті (1996 рік)

Володимир Кличко із золотою медаллю Олімпіади в Атланті (1996 рік)

Варто відзначити, що в 1996 році Кличко-молодший виграв золоту медаль Олімпіади в Атланті, і Олімпіада в Ріо відбудеться рівно через 20 років після тієї знаменної перемоги. Але поїздка Володимира на Олімпійські ігри все ще під великим питанням і залежить від безлічі факторів.

Так чи інакше, це все буде пізніше. Ну а зараз Володимир Кличко відзначає своє 40-річчя старанно тренуючись до матчу-реваншу. Пропонуємо Вам ознайомитись з добіркою кращих моментів українського чемпіона: