Михайло Фоменко трішки здивував стартовим складом. В основі вийшов Артем Путівцев, для якого це дебют у складі збірної України. Місце у воротах зайняв Денис Бойко. На інших позиціях з’явилися найсильніші виконавці, які були у розпорядженні головного тренера.

Україна активно розпочала матч, включивши високий натиск. Атаки більше зміщувалися на правий фланг, на якому грав Ярмоленко. Проте перший реальний шанс забити мали гості. Шевчук помилився при створенні положення поза грою, але форвард збірної Кіпру пробити Бойка не зумів.

Єдиний гол в матчі був забитий на 40-й хвилині. Успіх українцям приніс стандарт. Голкіпер кіпріотів зумів впоратися з ударом головою Зозулі, але на добиванні першим був Степаненко – 1: 0. Півзахисник “Шахтаря” міг відкривати рахунок раніше, проте з вигідної позиції не зумів вразити ворота.

На другий тайм вийшли молоді дебютанти збірної України – Коваленко, Малишев і Петряк. Вони додали атакам господарів свіжості та креативу.

Українці володіли ініціативою, проте забити другий гол не вдалося. За 10 хвилин до кінця основного часу відбувся ще один дебют. На полі з’явився досвідчений Каменюка.

Наприкінці матчу кіпріоти мали декілька шансів для взяття воріт Бойка, проте зробити цього гостям не вдалося. 1:0 – мінімальна перемога українців.

Наступним суперником збірної України стане Уельс. Матч пройде 28 березня в Києві.