Дніпро” не зміг перемогти “Сент-Етьєн” на домашньому стадіоні при порожніх трибунах, команда Мирона Маркевича поступилися з мінімальним рахунком – 0:1. Ця поразка стала першою для дніпропетровців у поточному розіграші Ліги Європи сезону 2015\16.

Гра була рівною, обидві команди мали непогані шанси вийти вперед, але фортуна першими посміхнулася гостям. Наприкінці першого тайму нападник “Сент-Етьєн” Ромен Амума забиває гол, у Бойка практично не було шансів врятувати ворота. У другому таймі “Дніпру” так і не вдалося зрівняти рахунок і звести матч хоча б до нічиєї.

“Дніпро” і “Сент-Етьєн” зустрічалися в минулому році, також у рамках Ліги Європи. В обох матчах дніпропетровці здобували очки, у Франції зіграли внічию, а в Києві перемогли суперників.

Перед грою Мирон Маркевич заявив, що “Дніпро” і “Сент-Етьєн” змінилися в порівнянні з минулим роком, обидві команди непогано попрацювали на трансферному ринку і в цілому додали у грі. Також наставник “Дніпра” похвалив гру французів у Лізі 1, де у них була солідна переможна серія.

У першому турі нинішнього розіграшу Ліги Європи “Дніпро” вдома обмінявся голами з “Лаціо” – 1:1, після чого відправився до Норвегії, де мінімально переграв “Русенборг” – 0:1. Після трьох турів українці розмістилися на третьому рядку в своїй групі з 4 балами, стільки ж і у “Сент-Етьєна”. Лідером групи G є “Лаціо” з 7 балами, “Русенборг” йде на останньому місці з 1 очком.